OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Akcja Znicze dla II AWP
wzniccz
Akcja zbiórki zniczy na mogiły poległych żołnierzy 2. Armii Wojska Polskiego przekroczyła nasze oczekiwania. Zebrano ponad 600 zniczy. W czwartek 31 października z klasą IIw udaliśmy się na cmentarz wojenny w celu zapalenia zniczy.

Wszystkim uczniom, którzy przynieśli choć jeden znicz, bardzo dziękujemy. Chcielibyśmy szczególnie podziękować tym, którzy mimo czasu wolnego, znaleźli chwilkę aby pójść z nami na cmentarz. Na wyróżnienie zasługuje klasa 2i, która przyniosła około 100 zniczy.

Osobne podziękowania dla Oskara Smolenia i Adama Bąka, bez których wręcz niemożliwy byłby transport zniczy na cmentarz. Cieszy również fakt, że nasza akcja nie była odosobniona, przyjeżdżając na cmentarz zobaczyliśmy setki już postawionych zniczy,
nie byliśmy tu pierwsi i na pewno nie ostatni.

Pamiętajmy o tych, którzy zginęli na naszej zgorzeleckiej ziemi i pozostali tutaj na zawsze.

Koordynatorzy akcji.