OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:



















 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Zebrania z rodzicami - przydział sal
rodzice
Spotkania wychowawców z rodzicami
17:30 - 18:15

1oc Martyna Zwolińska 14
1id Krystyna Komsta 21
1kst Anna Kuriata 59
1zw Sylwia Meissner 4
1co Marian Krzywonos 32
1di Katarzyna Popko 17
1st Beata Szeremeta 58
1wz Katarzyna Wielgus 22
2co Wioletta Arcimowicz 66
2d Dorota Florek 12
2i Dorota Burda 24
2kst Magdalena Matusewicz 11
2w Dorota Tymińska 56
3c Remigiusz Kowalczyk 68
3dk Agata Biernacka 1
3i Ewelina Kozioł 13
3t Agnieszka Łuczak 69
3w Kazimierz Korotusz 7
3z Jadwiga Walczak 18
4c Jolanta Szymańska 23
4dk Radosław Hempel 60
4i Hanna Lech 2
4st Małgorzata Słowińska 6

Rozmieszczenie nauczycieli na spotkania indywidualne z rodzicami

godz. 18.15 – 19.00


1 Agata Biernacka
2 Hanna Lech
3 Sławomir Hekert
4 Sylwia Meissner
6 Małgorzata Słowińska
7 Kazimierz Korotusz
11 Teresa Jung
12 Dorota Florek
13 Ewelina Kozioł
14 Martyna Zwolińska
16 Katarzyna Popko
17 Marek Rutkowski, Waldemar Orlikowski – spotkania od 18.30
18 Jadwiga Walczak
18-1 Izabela Lisicka, Marzena Dygas-Glapińska, Katarzyna Dygas-Mieszała
21 Krystyna Komsta
22 Katarzyna Wielgus
23 Jolanta Szymańska
24 Dorota Burda
45 Robert Sokołowski,
32 Marian Krzywonos, Dariusz Bem,
41 Dariusz Dalak, Albert Kowalik
41-1 Elżbieta Jabłońska
49 Artur Malordy
52 Adrian Granda,
53 Waldemar Woźniak, Agnieszka Łuczak, Małgorzata Basałygo, Magdalena Matusewicz,
56 Dorota Tyminska
58 Beata Szeremeta,
59 Anna Kuriata,
60 Radosław Hempel, Agnieszka Dworzyńska
61 Rafał Hnitecki,
62 Janusz Szczepankowski,
63 Marta Topolnicka
64 Jarosław Konieczny
65 Jarosław Rajczakowski,
67 Zbigniew Kazimierczak
68 Remigiusz Kowalczyk,
69 Justyna Jęcek
69-1 Małgorzata Liedtke
71 Agnieszka Nikolajczyk-Zyśk,
czytelnia Jolanta Makulec-Kopij
W-1 Monika Chojnacka
W-11 Jacek Jonczyk
W-14 Martyna Starzewska
W-15 Elżbieta Bochno
W-16 Adam Kałas, Piotr Szmal