OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Próbny egzamin maturalny
matura
Drodzy Maturzyści, w okresie od 2 do 8 kwietnia na stronie CKE będą dostępne przed godziną 9:00 lub 14:00 (w zależności od poziomu) arkusze maturalne z poszczególnych przedmiotów w danym dniu. Arkusze należy sobie samodzielnie pobrać i rozwiązać w przeznaczonym na to czasie. Radzimy, by była to praca samodzielna, bo przecież nie ma sensu oszukiwać samego siebie:) Matura próbna nie jest obowiązkowa, ustalenia na pewno przekazali Wam Wasi nauczyciele. Harmonogram matur próbnych jest następujący:
2 kwietnia godz. 9.00 język polski poziom podstawowy, godz. 14.00 język polski poziom rozszerzony oraz fizyka, 3 kwietnia godz. 9.00 matematyka poziom podstawowy, godz. 14.00 matematyka poziom rozszerzony, filozofia, historia sztuki, historia muzyki, 6 kwietnia godz. 9.00 języki obce nowożytne (arkusze dostępne wraz z plikiem mp3) poziom podstawowy, godz. 14.00 języki nowożytne poziom rozszerzony, 7 kwietnia godz. 9.00 biologia i wos, godz. 14.00 geografia, informatyka, 8 kwietnia godz. 9.00 chemia, język ukraiński (poziom podstawowy), godz. 14.00 historia, język ukraiński (poziom rozszerzony).