OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
olimpiada
Olimpiada odbyła się 25 stycznia 2021 roku. Wzięło w niej udział 12 uczniów Technikum ochrony środowiska. Rozwiązywali test składający się z 50 pytań zamkniętych. Najlepsze wyniki z tej dwunastki uzyskali:
I. Julia Piotrowska 30 pkt. kl.3s
II. Zofia Ratajczak 26 pkt. kl. 3s
Bartosz Klasa 26 pkt. kl. 3s
III. Krzysztof Kozak 25 pkt. Kl. Is

Niestety wyniki te nie pozwoliły naszej najlepszym uczniom zakwalifikować się do następnego etapu, ponieważ wymagane minimum stanowiło 80% prawidłowych odpowiedzi. Mamy jednak nadzieję, że olimpiada zainteresuje również innych uczniów i wezmą w niej udział w przyszłym roku szkolnym. Zachęcamy wszystkich uczniów do zainteresowania się tą tematyką, bo warto poszerzać wiedzę w tej dziedzinie i świadomie chronić nasze środowisko przed zanieczyszczeniem.
Uczniowie klasy 3s zainspirowani obserwacjami w czasie pobytu w domach podczas zdalnego nauczania stworzyli ten oto plakat.

Elżbieta Bochno