OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
PROGRAM INTERREG:
Logo Interreg
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

TUTAJ ->str.3
TUTAJ ->str.4
Dla klas czwartych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3

PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

Dla klas drugich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:




























 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Kolejny znakomity występ naszych lekkoatletek i lekkoatletów
24.09 na stadionie Miejskim w Oleśnicy odbyły się pierwsze w tym roku Finały Dolnośląskiej Licealiady w rzucie jesiennym.
Znakomicie zaprezentowały obie nasze drużyny. Chłopcy ponownie okazali się bezkonkurencyjni zdobywając I miejsce i złote medale. Zespół dziewcząt po równie ambitnej walce zdobył wysokie II miejsce.
W skład drużyn wchodzili:
Dziewczęta: Banachowicz Martyna, Czekała Lidia, Czerniak Antonina, Durak Małgorzata, Durasiewicz Anna, Kiełdanowicz Oliwia, Kołoszyn Anna, Komsta Oktawia, Kowalska Joanna, Kowalska Sara, Kuzubska Oliwia, Matiejós Natalia, Nowacka Vanessa, Serheieva Nikol, Szpond Aleksandra, Wielewis Emilia,
Chłopcy: Cepowski Jakub, Gruzd Wiktor, Grzywacz Jakub, Jędrzejczyk Tomasz, Konsur Wiktor, Liniewicz Patryk, Miśków Kasjan, Paprocki Szymon, Pilsyk Nikodem, Rebejko Mateusz, Senkowski Sebastian, Strankowski Robert, Szymański Jakub, Uzarek Aleksander, Butra Tobiasz.
Sukcesy indywidualne:
Anna Durasiewicz 100m I miejsce, Joanna Kowalska kula II miejsce, Nikol Serheieva skok w dal II miejsce , Sara Kowalska wzwyż III miejsce, Emilia Wielewis 400m III miejsce, Antonina Czerniak oszczep I miejsce, Aleksandra Szpond kula III miejsce,
Wiktor Gruzd 200m I miejsce, Aleksander Uzarek 200m III miejsce, Tobiasz Butra wzwyż I miejsce, Patryk Liniewicz kula I miejsce, Szymon Paprocki oszczep II miejsce, Tomasz Jędrzejczyk oszczep I miejsce, Wiktor Konsur 800m I miejsce, Kasjan Miśków w dal, sztafeta 4x100m (Uzarek, Miśków Gruzd, Liniuewicz) I miejsce.
Gratulacje i podziękowania dla Wszystkich uczestników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M.Basałygo, A.Łuczak