OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
PROGRAM INTERREG:
Logo Interreg
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

TUTAJ ->str.3
TUTAJ ->str.4
Dla klas czwartych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3

PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

Dla klas drugich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
GÓRNIK GRA Z WOŚP
02_2013W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 21! W tym roku pomoc skierowana została zarówno do dzieci, jak i do seniorów.
ZSZiL "Górnik" nie pozostał obojętny i oczywiście zagrał razem z WOŚP! Pomoc niesiona przez uczniów naszej szkoły to już tradycja, choć licytujemy dopiero drugi rok. Organizatorami koncertu oraz licytacji były klasy zdrowotne wraz z ich opiekunem - p. Waldemarem Woźniakiem.

Licytacja rozpoczęła się w piątek 11 stycznia na długiej przerwie i trwała ponad 30 minut. Dzięki hojności uczniów oraz grona pedagogicznego w tym krótkim czasie udało się zebrać ponad 600 zł. Sama licytacja urozmaicona była koncertem znanych nam już z różnych występów: Karoliny Zajfert, Ernestyny Adamowicz, Patrycji Reślińskiej i Oli Iwanek.

W niedzielę uczniowie klas zdrowotnych i wojskowych wzięli również udział w imprezach organizowanych na terenie Zgorzelca. Nasze czerwone i zielone mundury były widoczne na każdym kroku.

Za pomoc - wszystkim tradycyjne orkiestrowe dzięki - sie ma i do zobaczenia w przyszłym roku!