OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
KONKURS PLASTYCZNY ''DEKORACJA WIELKANOCNA'' - ROZSTRZYGNIĘTY
40_201327 marca 2013r. W świetlicy szkolnej zostały poddane ocenie prace plastyczne, wykonane przez utalentowanych uczniów ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu.
Celem konkursu była prezentacja potencjału twórczego młodzieży, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej, kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, rozwijanie zdolności manualnych uczestników, prezentacja młodzieżowej twórczości oraz pomysłowości plastycznej. Komisja w składzie: p. Elżbieta Bochno, p.Małgorzata Kustra, przewodnicząca Rady Uczniów - Paula Winiarz oraz Agnieszka Wawrzeń i Tomasz Łuczak z kl. 2z, mieli trudne zadanie w ocenianiu dzieł. Ich autorom przyznali następujące miejsca:
miejsce ex aequo zajęli Anna Słabicka z kl. 2z oraz Paweł Zieliński z kl. 2k,
II miejsce zajęła Monika Kopaczyńska z kl. 2w,
III miejsce zajęła Aleksandra Bilicz z kl. 2z
Wyróżnienie otrzymali Adam Majka z kl.1c i Roksana Helman z kl. 1z.
Laureaci konkursu otrzymali upominki rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy konkursu dziękują sponsorom nagród: firmie HTI BP Sp. z o.o. ze Stanowic oraz firmie SYTEC Systemy i Technologie Sp. z o.o. z Polkowic.