REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner
 
Masz mało czasu, a możesz pomóc!!!
pieseczki
Masz mało czasu, a możesz pomóc!!!Podziel się ze zwierzakami na " emeryturze " - zwierzakami, którym już nikt nie pomoże tylko możesz pomóc TY ;)
Na początku roku pojawiła się informacja o problemach jedynego w kraju hospicjum dla psów. Uczniowie i mamy nadzieję, że i nauczyciele Naszej szkoły dając dobry przykład dołączą się do akcji wsparcia tego miejsca.
Staruszkowo, to jedyne hospicjum dla starych i schorowanych psów. Znajduje się w Karpaczu, jednak na wieść o tym, że nietypowe schronisko ma problemy zareagowali natychmiast i Nasi uczniowie: Izabella Szyc, Jakub Pochylski wciągając w to wszystko prof. Waldemara Woźniaka. Dajmy od siebie również odrobinę dobra. Hospicjum potrzebuje przede wszystkim karmy dla piesków i kotków, potrzebne są również koce, poduszeczki, ręczniki, derki, kuwety itp. oraz środki czystości. Poza tym można przekazać Swój 1 %. Nie bądźmy obojętni. Ruszmy się i pomóżmy.  Zbiórka trwa do 3 lutego ... jak masz dobre serducho przynieś cokolwiek do magazynku wuefistów w Górniku.

Link
Link
Link
Link