REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner
 
Inspektor ochrony danych
Imię i Nazwisko: Rafał Wielgus
tel: 68 411 40 00
e-mail:iod@bhpex.pl
Punkt kontaktowy IOD ->
 
Powiatowy Konkurs o Historii Wojska Polskiego
kowojskoooooooooooDnia 06.04.2017 w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. E.Plater w Zgorzelcu  odbył się już  XV Powiatowy  Konkurs Wiedzy o Wojsku Polskim i Miejscach Pamięci Narodowej. Wzięli w nim udział  uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu zgorzeleckiego . Uczestnicy konkursu musieli się wykazać  znajomością wydarzeń  związanych z II światową oraz wiedzą na temat Miejsc Pamięci Narodowej naszego regionu.   Tym razem znakomitym przygotowaniem wykazali się uczniowie Naszej Szkoły. W klasyfikacji indywidualnej I i III miejsce  w konkursie zdobyli uczniowie klasy II w- kolejno Jakub Cieśliński i Aleksandra Piwowar. Uczniowie wyróżnieni zostali dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Dodatkowo, za zdobycie I miejsca w konkursie Jakub Cieśliński w ramach nagrody pojedzie na 5-co dniowy wyjazd studyjny do Europarlamentu  w Brukseli.
Serdecznie gratulujemy sukcesu.