REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner








 
Stypendia Starosty
stypendysci201777logo
Stypendia Starosty

4 września o godz. 13:30 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 placówek edukacyjnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Zgorzelecki. W uroczystości udział wzięli: Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak, Wicestarosta Mariusz Wieczorek, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych Oddziału Kopalni Węgla Brunatnego Turów PGE GiEK S.A Magdalena Migdał-Pietrzyk, Wiceburmistrz ds. Ogólnych Miasta Zgorzelec Radosław Baranowski, Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk, pracownicy merytoryczni Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, dyrektorzy powiatowych szkół                  i placówek oraz najlepsi uczniowie, którym w tym dniu zostały wręczone stypendia Starosty Zgorzeleckiego.

Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak wraz z Wicestarostą Mariuszem Wieczorkiem, wręczyła 103 Stypendia Starosty Zgorzeleckiego za rok szkolny 2016/2017 najzdolniejszej młodzieży z naszego powiatu.

Stypendystami naszej szkoły zostali:

1.Mietlicka Marta
2.Złotkowska Angelika
3.Kot Elżbieta
4.Ewelina Rosa
5.Medyńska Patrycja
6.Kołodziej Tomasz
7.Sobolewska Ada
8.Chrostek Izabela
9.Piwowar Aleksandra
10.Sitko Piotr
11.Szymecka Zuzanna
12.Wąchalska Wiktoria
13.Olesiewicz Alicja
14.Karasiewicz Oliwia
15.Jurewicz Łukasz
16.Sokołowski Kamil
17.Zieliński Remigiusz
18.Wolna Wiktoria
19.Wądrzyk Anna
20.Malara Mateusz
21.Olejniczak Patryk
22.Jaros Paweł
23.Zubel Łukasz
24Kobyłt Kamil
25.Ferenc Łukasz
26.Brandys Julia
27.Piosna Sandra
28.Gałucka Karolina
29.Durak Karolina
30.Nowak Nikola
31.Klimczak Przemysław
32.Klimczak Sebastian
33.Błaszczyk Wiktoria
34.Szmytka Weronika