REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner
 
Inspektor ochrony danych
Imię i Nazwisko: Rafał Wielgus
tel: 68 411 40 00
e-mail:iod@bhpex.pl
Punkt kontaktowy IOD ->
 
e-sport
logoesport
W Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu organizujemy już drugą edycję Ligii E-sport ZSE w League Of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Zapraszamy do udziału wszystkich graczy (uczniów, studentów, osoby dorosłe). Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie drużyn
na e-mail LOL lolesportzse@gmail.com lub gra CS zsecsgo@gmail.com, w przypadku niepełnoletności zawodnika – konieczne jest dostarczenie zgody rodziców/opiekunów prawnych na uczestnictwo dziecka w lidze.

Mecze będą rozgrywane systemem „każdy z każdym”, a każda drużyna 5-osobowa będzie grała jeden lub dwa mecze w tygodniu. Liga będzie trwała od października 2017 do lutego/marca 2018 roku. Finał przewidziany jest na kwiecień 2018 r.
Więcej informacji udzieli Wam bezpośrednio na FB Jacek Myjkowski lub p. Mariusz Potyszka.
Zapisy będą przyjmowane od 13.09.2017 r. do 13.10.2017 r.
Zachęcamy do udziału, bo naprawdę warto!