OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
WYRÓŻNIONA SPOŁECZNOŚĆ " GÓRNIKA ".
yyyyyyyyyyyyyyyylogo
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu.

Serdecznie gratuluję Społeczności Waszej Szkoły zajęcia V miejsca we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2016 / 2017To sukces Waszych uczniów, przygotowujących ich do startu nauczycieli oraz działań Dyrekcji szkoły umożliwiających udział i sukcesy w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Ten sukces to nie tylko wymierne wyniki sportowe uzyskiwane przez Wasze reprezentacje ale także duża troska o sprawność fizyczną wszystkich Waszych uczniów.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała także w kolejnych latach i nadal będziemy mogli podziwiać Waszych reprezentantów na imprezach wchodzących w skład Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska.

Z poważaniem

Przewodniczący SZS "Dolny Śląsk"
Dolnośląski Kurator Oświaty
Roman Kowalczyk

Takimi słowami podziękowano Nam na inauguracji nowego roku szkolnego w sporcie młodzieżowym. Inauguracja odbyła się podczas Finałów Dolnośląskich w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Olszynie Lubańskiej dnia 19.10.2017r. Reprezentacja Górnika zajęła tam wysokie VI miejsce. Gdyby nie kontuzję kilku czołowych zawodników uniemożliwiające im start w zawodach Nasi uczniowie byliby na miejscach medalowych. Gratulujemy startu i zaangażowania.