OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Pierwszaki - postrzelali , poskakali
woja1c1z
W zeszły wtorek uczniowie klas Iz i Ic udali się na jednodniowy wypad do Wrocławia.
Celem naszym było lepsze poznanie się i integracja pierwszaków w zespołach klasowych przez wspólne, aktywne spędzenie czasu. W pełni się to udało, gdyż zapewniliśmy sobie atrakcyjną, pełną emocji i adrenaliny zabawę. Jedną z tych atrakcji był pobyt w Kwaterze Głównej, gdzie na symulowanym polu walki LASER TAG ścigaliśmy się w mrocznych labiryntach strzelając wiązkami światła.Ciemne korytarze, zaułki i tajemnicze przejścia wypełnione dymem i energetyzującą muzyką
niesamowicie nastrajały do tej wojennej zabawy. Po paintballowej strzelance, zmęczeni ale rozentuzjazmowani udaliśmy się dalej na obiekt sportowy GO JUMP. Tam, wyskakaliśmy resztę naszych sił w trakcie godzinnego pobytu w Parku Trampolin. Jeszcze tylko posiłek w Pasażu Grunwaldzkim i - powrót do domu.
Było super! Trzeba przyznać, że tak to można się integrować! Już czekamy na kolejne wyjazdy.