OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
DO WYGRANIA TRZY GLEJTY!!!
images (1)
W dniach 30 listopada - 6 grudnia rusza XVIII edycja ogólnopolskiej akcji Góra Grosza.
Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu - bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego.Nasza szkoła po raz kolejny pragnie włączyć się w tę szlachetną akcję…
Stąd, Dyrekcja naszej Szkoły wraz z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu ogłaszają Szkolny Konkurs „Góra Grosza”, który będzie polegał na międzyklasowej rywalizacji. Tradycyjnie już nagrodą za największą ilość przyniesionych drobniaków jest glejt od p. Dyrektora czyli dzień bez pytania i kartkówek dla całej klasy!
Uwaga! Tym razem przewidujemy trzy glejty dla laureatów trzech pierwszych miejsc!
Finał Góry Grosza wraz z wyłonieniem zwycięzców odbędzie się na długiej przerwie dnia
6 grudnia w Mikołajki, a do tego czasu prosimy o przynoszenie grosiaków do gab. 18 do p. Jadwigi Walczak lub gab. 22 p. Radosława Hempla.
Zapraszamy do rywalizacji!