OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
KREATYWNE CYFRÓWKI W AKCJI
CCfrowki
„Spotkania z nauką. Grafika dla szkół partnerskich” – to hasło przewodnie warsztatów zorganizowanych przez Wrocławski Uniwersytet SWPS, w których w piątek 16 lutego udział wzięli uczniowie z klas 1c, 2c i 2i wraz z opiekunami: p. M. Topolnicką, p J. Szymańską i p. H. Lech.
Wszystkie warsztaty, zarówno ich tematyka, jak i forma wnosiły coś innego, odsłaniały różne oblicza mediów, a co najważniejsze, dawały możliwość popisania się swoimi umiejętnościami. Młodzież, podzielona na grupy, uczestniczyła w następujących blokach warsztatowych: „Zmiana świata przez design”, „Design Thinking Sprint”, „Tacy sami, a ściana między nami – kompetencje interkulturowe”, „Projektowanie dez(orientujące)”, „Jak zaprojektować dobre logo? Czyli warsztat o znakomitości”. Każde z zajęć zmuszało do zaangażowania i aktywności, co, najbardziej kreatywna młodzież naszej szkoły, ceni najwyżej 
W czerwcu kolejny wyjazd i kolejne wyzwania!
M. Topolnicka