OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Projekt TRAILS - warsztaty innowacyjnego myślenia i kreatywności
TRAILS
Projekt TRAILS - warsztaty innowacyjnego myślenia i kreatywności

W naszej szkole rusza kolejny projekt współfinansowany przez Unię Europejską - projekt TRAILS - Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług Wzmacniania Potencjału Innowacyjności Projekt realizowany jest wspólnie przez Politechnikę Wrocławską i Uniwersytet Techniczny w Dreźnie.
TRAILS jest całkowicie nowatorską formą projektu, która oferuje szkolenia w zakresie innowacyjnego myślenia i kreatywności. W ramach projektu zaplanowane zostały warsztaty dla uczniów technikum, przedsiębiorców oraz warsztaty sieciujące prowadzone w tzw. mobilnych laboratoriach, czyli trzech kontenerach wyposażonych w narzędzia i materiały służące do tworzenia prostych prototypów i demonstrantów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, m. in.: drukarki 3D, okulary wirtualnej rzeczywistości, pióro- drukarka 3D, wycinarka do styropianu, itp.
Liczba uczestników z naszej ograniczona – 8 osób. Zainteresowani udziałem w projekcie mogą zgłaszać się do p. R. Sokołowskiego lub p. M. Starzewskiej do wtorku 6 marca 2018 r.
Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego: http://www.umwd.dolnyslask.pl/gospodarka/projekt-trails/