OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Spotkanie rodziców uczniów klas III Technikum
eurazpluss
Spotkanie Rodziców / Opiekunów prawnych
uczniów zaproszonych do udziału w zagranicznych praktykach zawodowych
realizowanych w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu
w ramach programu Erasmus+


W związku z realizacją przez Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu projektu pt. ”Praktyki zagraniczne dla ZSZiL w Zgorzelcu” Dyrektor Szkoły Szymon Karolak serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 7 września 2018 r. o godz. 17.00. w auli szkolnej.

Mając na celu zwiększenie konkurencyjności uczniów na rynku pracy po zakończeniu nauki, Szkoła przystąpiła w roku szk. 2018/2019 do Projektu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. W ramach Projektu zorganizowane zostaną dla 39 uczniów poszczególnych kierunków kształcenia 4-tygodniowe praktyki zawodowe realizowane na terenie Włoch i Hiszpanii.

Udział w Projekcie nie wymaga żadnego wkładu finansowego od jego Uczestników, a jest wspaniałą okazją poznania kultury krajów europejskich, szlifowania tak ważnej w obecnych czasach znajomości języka obcego, a przede wszystkim stanowi możliwość podniesienie kompetencji zawodowych w wymiarze europejskim.