OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Raz kino, raz teatr, czyli ambitna edukacja 2c!
wyj2ccos
Ostatni październikowy piątek uczniowie 2c spędzili we Wrocławiu. Najpierw było Afrykarium w ZOO, potem „Laserowy Paintball”, następnie spacer po Ostrowie Tumskim i odwiedziny prof. Miodka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu. Jednak największa atrakcja to wieczorna duchowa uczta i porządna dawka śmiechu jednocześnie podczas spektaklu „Mayday” w reż. W. Pokory. Dzięki wspanialej grze aktorów Teatru Polskiego młodzież odkryła walory sztuki teatralnej i do swych fascynacji filmem dodała też teatr.
Warto wspomnieć, że wychowankowie p. Topolnickiej już drugi rok uczestniczą w projekcie filmowym NHEF, co świadczy o ich wielkim zamiłowaniu do kina i to kina, co warto podkreślić, ambitnego, trudnego, wymagającego wyjątkowego zaangażowania. Teraz przyszedł czas również i na teatr. Następny wyjazd już wkrótce, co to będzie? „Mayday 2”, „Okno na parlament”, a może „Szalone nożyczki”?