OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Jasełka
koleenddylogo
W naszej szkolnej społeczności 20 grudnia „Jasełkami” rozpoczęliśmy obchody Bożego Narodzenia. Na wieńcu zapłonęły cztery świece informując nas, że święta już za chwilę…
Nasze świętowanie zaczęliśmy od utworu „Wśród nocnej ciszy” w czterogłosowym opracowaniu na chór J. Gałuszki. Następnie w „Górniczej” rodzinie wsłuchaliśmy się w słowa Ewangelii o narodzeniu Syna Bożego. Kolejne kolędy wykonał 100 osobowy chór przy akompaniamencie nietypowej orkiestry złożonej z klawiszy, dwóch gitar akustycznych, gitary klasycznej, ukulele, mandoliny, gitary basowej, skrzypiec oraz fletu poprzecznego. Całość akademii przeplatana była bożonarodzeniową poezją, a po finałowej pastorałce mówiącej o niesamowitym czasie Tej Nocy, w której przyszedł do nas Bóg, Pan Dyrektor złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Kolendy