OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Serdecznie witamy na www.zszil.pl!
KONKURS FOTOGRAFICZNY
03_2013Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprosiła uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficznym pt. Najpiękniejszy zakątek w moim mieście Zgorzelcu. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na uroki naszego miasta, poprzez prezentację prac fotograficznych o walorach historycznych i przyrodniczych. Konkurs trwał do 30 listopada 2012.
GÓRNIK GRA Z WOŚP
02_2013W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 21! W tym roku pomoc skierowana została zarówno do dzieci, jak i do seniorów.
ZSZiL "Górnik" nie pozostał obojętny i oczywiście zagrał razem z WOŚP! Pomoc niesiona przez uczniów naszej szkoły to już tradycja, choć licytujemy dopiero drugi rok. Organizatorami koncertu oraz licytacji były klasy zdrowotne wraz z ich opiekunem - p. Waldemarem Woźniakiem.
NOWA ODSŁONA STRONY ZSZIL "GÓRNIK"!
01_2013W dniu 11.01.2013r. ruszyła nowa odsłona serwisu internetowego ZSZiL "Górnik" w Zgorzelcu. Zmieniona została szata graficzna oraz silnik strony, co oznacza, że poprzednie newsy będą niedostępne. W terminie późniejszym utworzone zostanie archiwum z wpisami ze starej strony. Wszelkie, konstruktywne uwagi mile widziane. W tej chwili na stronie są najpotrzebniejsze "do życia" treści. Inne podstrony, których nie ma tutaj, a były na poprzedniej stronie, przeniesione zostaną w terminie późniejszym. Nasz serwis będzie stopniowo rozwijany.