OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOLNY OŚRODEK KARIERY
DreamSpark dla uczniów ZSZiL

Microsoft Imagine - darmowe oprogramowanie dla szkół oraz uczniów kształcących się na kierunku technik informatyk


Microsoft Imagine jest programem, dzięki któremu uczniowie informatycznych kierunków kształcenia w szkołach średnich i na uczelniach wyższych otrzymują dostęp do komercyjnego oprogramowania firmy Microsoft bez opłat. Uczestnictwo naszej szkoły w tym programie (od września 2016 roku) oznacza dla uczniów kształcących się w kierunku technik informatyk nie tylko możliwość wykorzystywania aplikacji w domu, ale również pracę w szkole na aktualnym oprogramowaniu.

Oprogramowanie oraz klucze licencyjne można bezpłatnie pobierać ze sklepu ELMS for Imagine po zalogowaniu się z wykorzystaniem danych autoryzacyjnych otrzymanych od administratora.

Uczniowie mają prawo do zainstalowania dwóch kopii oprogramowania na swoich prywatnych komputerach. Po zakończeniu subskrypcji, w przypadku jej nieprzedłużenia uczniowie mogą zachować oprogramowanie zainstalowane na ich prywatnych komputerach.Link do strony szkolnej Imagine

Formularz założenia konta

Instrukcja postępowania przy zakładaniu konta na Imagine

Regulamin korzystania z programu Microsoft Imagine Premium