OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
PROGRAM INTERREG:
Logo Interreg
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

TUTAJ ->str.3
TUTAJ ->str.4
Dla klas czwartych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3

PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

Dla klas drugich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
Program Interreg


Polsko-niemieckie otwarte mistrzostwa w piłce siatkowej plażowej

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska-Saksonia 2014-2022

ERN-PL-20.11.24-1085


Link do strony Programu Interreg

Wszystko o Turnieju znajdziesz w tym miejscu - link

Z przyjemnością informujemy, że w Ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska-Saksonia 2014-2022 został pozytywnie rozpatrzony nasz wniosek pod nazwą: Polsko-niemieckie otwarte mistrzostwa w piłce siatkowej plażowej, który jest realizowany przez Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz partnera niemieckiego Christlicher Verein Junger Menschen Gorlitz e.V. Gorlitz. Koordynatorami projektu są po stronie polskiej Martyna Zwolińska i Marian Krzywonos zaś po stronie niemieckiej Pan Mirko Simmank oraz Mieczysław Landowski. Wartość projektu wynosi 7 797,90 EURO. Projekt jest realizowany w porozumieniu oraz przy współfinansowaniu przez Powiat Zgorzelecki..


Projekt realizowany będzie w Zgorzelcu w okresie od marca do lipca 2021r.
Główne działania projektowe skupiać się będą na rozgrywkach sportowych, które odbywać się będą w II połowie czerwca 2021r. na boiskach do gry w piłkę siatkową plażową przy Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych (ul.Powstańców Śl. 1, 59-900 Zgorzelec). Odbywać się one będą w 2 weekendy tj. 4 dni (sobota, niedziela, sobota, niedziela). Turnieje piłki siatkowej plażowej rozgrywane będą systemem brazylijskim.

Zawody będą miały charakter otwarty i ogólnodostępny dla osób amatorsko uprawiających grę w piłkę siatkową plażową.

W pierwszym dniu turnieju tj 19 czerwca udział weźmie 16 drużyn męskich (w tym 4 drużyny z Niemiec), które rozegrają łącznie 30 meczy (sobota godz. 9:00-20:00).


Drugiego dnia tj. 20 czerwca w zawodach uczestniczyć będzie 12 mieszanych drużyn "MIXT" (w tym 3 drużyny niemieckie), które rozegrają 22 mecze (niedziela godz. 9:00-19:00).

W kolejną sobotę tj. 26 czerwca, odbędą się zawody, w których uczestniczyć będzie 12 drużyn kobiecych (w tym 6 drużyn z Niemiec), które rozegrają 22 mecze (sobota godz. 9:00-19:00).

Czwartego dnia tj. 27 czerwca odbędą się zawody, w których uczestniczyć będzie 12 drużyn (w tym 6 drużyn niemieckich) w kategorii wiekowej 45+, które rozegrają 22 mecze (niedziela godz. 9:00-19:00).

Po zakończeniu rozgrywek każdego dnia zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Ograniczenie ilościowe drużyn wynika z czasu niezbędnego do przeprowadzenia zawodów. W trakcie trwania turnieju, zawodnikom i sędziom zostaną zapewnione posiłki dwudaniowe.

Wymogiem przystąpienia do turnieju będzie bezwzględne złożenie deklaracji uczestnictwa według wzoru określonego przez organizatora turnieju w określonym terminie. Wzór deklaracji uczestnictwa zostanie zamieszczony na stronach internetowych wnioskodawcy i partnera projektowego.