OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
PROGRAM INTERREG:
Logo Interreg
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

TUTAJ ->str.3
TUTAJ ->str.4
Dla klas czwartych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3

PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2

Dla klas drugich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
Dla klas trzecich: TUTAJ ->str.1
TUTAJ ->str.2
TUTAJ ->str.3
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 400 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł ''Brązowej Szkoły 2021''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:




























 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
LISTA KLAS
Lista klas w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu w roku szkolnym 2020/2021:


KLASY I:
Klasa 1c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Szymańska Jolanta
Klasa 1o t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wychowawca: Szymańska Jolanta
Klasa 1d t. elektryk wychowawca: Jung Teresa
Klasa 1k t.elektronik wychowawca: Jung Teresa
Klasa 1i t. informatyk wychowawca: Biernacka Agata
Klasa 1t t. obsługi turystycznej wychowawca: Kozioł Ewelina
Klasa 1s t. ochrony środowiska wychowawca: Kozioł Ewelina
Klasa 1z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Tymińska Dorota



KLASY II:
Klasa 2c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Basałygo Małgorzata
Klasa 2o t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wychowawca: Korotusz Kazimierz
Klasa 2d t. elektryk wychowawca: Liedtke Małgorzata
Klasa 2k t.elektronik wychowawca: Liedtke Małgorzata
Klasa 2i t. informatyk wychowawca: Lech Hanna
Klasa 2t t. obsługi turystycznej wychowawca: Jęcek Justyna
Klasa 2s t. ochrony środowiska wychowawca: Jęcek Justyna
Klasa 2z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Basałygo Małgorzata


KLASY III:
Klasa 3c(P) t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Zwolińska Martyna
Klasa 3o(P) t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wychowawca: Zwolińska Martyna
Klasa 3d(P) t. elektryk wychowawca: Komsta Krystyna
Klasa 3i(P) t. informatyk wychowawca: Komsta Krystyna
Klasa 3t(P) t. obsługi turystycznej wychowawca: Kuriata Anna
Klasa 3s(P) t. ochrony środowiska wychowawca: Kuriata Anna
Klasa 3k(P) t.elektronik wychowawca: Kuriata Anna
Klasa 3w(P) LO - odział wojskowy wychowawca: Meissner Sylwia
Klasa 3z(P) LO - odział zdrowotny wychowawca: Meissner Sylwia
Klasa 3c(G) t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Krzywonos Marian
Klasa 3o(G) t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wychowawca: Krzywonos Marian
Klasa 3d(G) t. elektryk wychowawca: Komsta Katarzyna
Klasa 3i(G) t. informatyk wychowawca: Komsta Katarzyna
Klasa 3t(G) t. obsługi turystycznej wychowawca: Szeremeta Beata
Klasa 3s(G) t. ochrony środowiska wychowawca: Szeremeta Beata
Klasa 3w(G) LO - odział wojskowy wychowawca: Walczak Jadwiga
Klasa 3z(G) LO - odział zdrowotny wychowawca: Walczak Jadwiga


KLASY IV:
Klasa 4c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 4o t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 4d t. elektryk wychowawca: Florek Dorota
Klasa 4k t.elektronik wychowawca: Florek Dorota
Klasa 4i t. informatyk wychowawca: Burda Dorota
Klasa 4t t. obsługi turystycznej wychowawca: Matusewicz Magdalena
Klasa 4s t. ochrony środowiska wychowawca: Matusewicz Magdalena


KLASY IV:
Klasa 4t t. obsługi turystycznej wychowawca: Łuczak Agnieszka
Klasa 4k t. elektronik wychowawca: Biernacka Agata
Klasa 4d t. elektryk wychowawca: Biernacka Agata
Klasa 4c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Szymańska Jolanta
Klasa 4i t. informatyk wychowawca: Kozioł Ewelina