OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:



















 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
LISTA KLAS
Lista klas w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu w roku szkolnym 2018/2019:


KLASY I:
Klasa 1c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 1o t. urządzeń i instalacji energetyki odnawialnej wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 1k t. elektryk wychowawca: Florek Dorota
Klasa 1i t. informatyk wychowawca: Burda Dorota
Klasa 1t t. obsługi turystycznej wychowawca: Matusewicz Magdalena
Klasa 1s t. ochrony środowiska wychowawca: Matusewicz Magdalena
Klasa 1k t.elektronik wychowawca: Matusewicz Magdalena
Klasa 1w LO - odział wojskowy wychowawca: Tymińska Dorota


KLASY II:
Klasa 2t t. obsługi turystycznej wychowawca: Łuczak Agnieszka
Klasa 2k t. elektronik wychowawca: Szeremeta Beata
Klasa 2d t. elektryk wychowawca: Szeremeta Beata
Klasa 2 c t. grafiki i poligrafii cyfrowej wychowawca: Topolnicka Marta
Klasa 2i t. informatyk wychowawca: Kozioł Ewelina
Klasa 2w LO - oddział wojskowy wychowawca: Korotusz Kazimierz
Klasa 2z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Walczak Jadwiga


KLASY III:
Klasa 3w LO - oddział wojskowy wychowawca: Jonczyk Jacek
Klasa 3z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Kuriata Anna
Klasa 3c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Szymańska Jolanta
Klasa 3k t. elektronik wychowawca: Wochna Izabela
Klasa 3d t. elektryk wychowawca: Wochna Izabela
Klasa 3s t. ochrony środowiska wychowawca: Słowińska Małgorzata
Klasa 3t t. obsługi turystycznej wychowawca: Słowińska Małgorzata
Klasa 3i t. informatyk wychowawca: Hanna Lech


KLASY IV:
Klasa 4i t. informatyk wychowawca: Basałygo Małgorzata
Klasa 4k t. elektronik wychowawca: Jung Teresa
Klasa 4s t. ochrony środowiska wychowawca: Jung Teresa
Klasa 4d t. elektryk wychowawca: Liedtke Małgorzata
Klasa 4c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Rajczakowski Jarosław