Wykaz zastępstw                                                                                                     11.02.2019  Poniedziałek

za

p/n

lekcja

za

p/n

lekcja

 

DT

KZ

MD

 

 

Lekcja 1

1w – zajęcia odwołane

2dk – zajęcia odwołane

3i – zajęcia odwołane

 

SJ

 

P

P

Lekcja 5

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego pup p. J. Jonczyk/64/

2t – obsługa turyst. p. J. Jęcek/7/

 

DT

KZ

 

P

N

Lekcja 2

1d – matematyka p. A. Nikolajczyk-Zyśk/17/

2t – geografia p. M. Krzywonos/14/ przen. z piątku z l.7

 

SJ

SU

KZ

 

P

P

P

P

Lekcja 6

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego pup p. J. Jonczyk/64/

2t – j. polski p. T. Jung/11/

2z – matematyka p. S. Karolak/17/

3dk – wf p. M. Matusewicz

 

 

KZ

DT

SJ

 

P

P

P

N

Lekcja 3

2c – historia i sp. p. D. Burda/24/

2i – gr. p. A. Łuczak wf p. M. Matusewicz

3z – biologia p. B. Szeremeta/56/

4i – całość p. A. Nikolajczyk-Zyśk/71/

 

EM

SJ

SU

DB

 

 

P

 

P

 

 

 Lekcja 7

1d – zajęcia odwołane

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego pup p. J. Jonczyk/64/
2t – gr. p. A. Łuczak – zajęcia odwołane

3dk – j. polski p. I. Wochna/14/

1kst – zajęcia przeniesione na wtorek l.4

 

 

KZ

SJ

 

P

P

N

Lekcja 4

2w – j. ang. p. M. Zwolińska/16/

2i – gr. p. A. Łuczak wf p. M. Matusewicz

4i – całość p. A. Nikolajczyk-Zyśk/71/

 

EM

SJ

 

 

P

Lekcja 8

1d – zajęcia odwołane

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego pup p. J. Jonczyk/64/

2t – gr. p. A. Łuczak – zajęcia odwołane

 

NAUCZANIE INDYWIDUALNE:

Jakub Kiełczykowski – 3z - zajęcia zgodnie z terminarzem

 

ZASTĘPSTWA STAŁE:

     1c – przygotowanie do druku p. J. Jonczyk/64/
     2c - przygotowanie do druku  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/
     2c – pracownia impozycji  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/

PRAKTYKA ZAWODOWA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele nieobecni: MZ – p. M. Zawieja, JK – p. J. Kargol, DT – p. D. Tymińska, AŁ – p. A. Łuczak, KZ – ks. P. Kazuś, EM – p. A. Kałas, SU – p. B. Skorupińska

Egzamin zawodowy: SJ – p. J. Szczepankowski, MD – p. M. Gygas-Glapińska /lekcje 1-5/, WA – p. W. Arcimowicz /po 7 lekcji/