Wykaz zastępstw                                                                                                     12.02.2019  Wtorek

za

p/n

lekcja

za

p/n

lekcja

 

JR

 

P

N

Lekcja 1

1c – wf p. M. Matusewicz

2c – całość p. R. Kowalczyk/68/

 

SU

SJ

KW

JS

 

P

 

P

P

N

Lekcja 5

1i – pdst. przeds. p. B. Szeremeta/59/

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego – zajęcia odwołane

2t – gr. p. A. Łuczak wf p. R. Sokołowski

3w – historia i sp. p. K. Komsta/21/

4c – historia i sp. p. D. Burda z klasą 4i

 

JS

JR

SU

 

P

N

N

P

Lekcja 2

1c – wf p. M. Matusewicz

1d – pdst el. p. A. Granda/59/ przeniesione ze środy l.1

2c – całość p. R. Kowalczyk/68/

3dk – szkolenie zawodowe p. M. Starzewska/17/

 

SJ

SU

JS

IW

 

 

P

P

P

P

Lekcja 6

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego – zajęcia odwołane

2t – geografia p. K. Korotusz/7/

3c – cyfr. masz. druk. p. R. Kowalczyk/68/

3d – inst. elektr. p. A. Kowalik/17/

3k – urządz. elektron. p. A. Granda/52/

 

SU

KW

JS

 

P

P

P

P

Lekcja 3

2i – gr. p. A. Łuczak wf p. M. Matusewicz

3dk – matematyka p. H. Lech/2/

3z – całość j. niem. p. A. Polak/17/

4ks -  szkolenie zawodowe p. M. Starzewska/23/

 

 

MD

SJ

JS

 

 

 

P

 Lekcja 7

1co – zajęcia odwołane

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego – zajęcia odwołane

3c – matematyka p. H. Lech/2/

 

KW

JS

JR

 

N

P

Lekcja 4

1kst – wos p. D. Burda/24/ przeniesiony z poniedziałku l.7

2c – j. niem. p. M. Liedtke/69-1/
4c - czytelnia

 

SJ

 

 

Lekcja 8

2i – gr. p. J. Szczepankowskiego – zajęcia odwołane

 

 

NAUCZANIE INDYWIDUALNE:

Jakub Kiełczykowski – 3z - zajęcia zgodnie z terminarzem

 

ZASTĘPSTWA STAŁE:

     1c – przygotowanie do druku p. J. Jonczyk/64/
     2c - przygotowanie do druku  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/
     2c – pracownia impozycji  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/

PRAKTYKA ZAWODOWA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele nieobecni: MZ – p. M. Zawieja, JK – p. J. Kargol, SU – p. B. Skorupińska, IL – p. I. Lisicka, IW – p. I. Wochna

Egzamin zawodowy: SJ – p. J. Szczepankowski, KW – p. K. Wielgus /lekcje 1-5/, DT – p. D. Tymińska /po 7 lekcji/

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców w Lubaniu – AŁ – p. A. Łuczak

Wycieczka zawodoznawcza do Warszawy /Targi Remaday, TVP, kurs fotografii/ - 12 – 15.02.2019 - część klas 4c i 2c – JR – p. J. Rajczakowski,
                                                                                                                                                                JS – p. J. Szymańska, MD – p. M. Dygas-Glapińska