Wykaz zastępstw                                                                                                     13.02.2019  Środa

za

p/n

lekcja

za

p/n

lekcja

 

AG

JS

DB

 

 

 

Lekcja 1

1d – zajęcia odrobione we wtorek

3c – zajęcia odwołane

3w – zajęcia przeniesione na lekcję 3

 

Ko

ZK

KN

JR

SU

JS

 

P

N

P

N

P

N

Lekcja 5

1co – j. polski p. T. Jung/11/

1d – całość j. niem. p. S. Meissner/4/

2t – gr. p. J. Koniecznego p. J. Szczepankowski/62/

3c – całość p. R. Kowalczyk/68/

3dk – matematyka p. K. Wielgus/1/

4c – całość biologia p. D. Tyminska/56/

 

JS

Ko

 

 

Lekcja 2

1d – zajęcia odwołane

3w – zajęcia odwołane

 

MD

ZK

JS

JR

 

P

N

P

N

Lekcja 6

1co – chemia p. A. Kuriata/59/

1d – całość j. niem. p. S. Meissner/4/

2c – j. niem. p. M. Liedtke/69-1/

3c – całość p. R. Kowalczyk/68/

 

 

JS

Ko

 

P

N

Lekcja 3

1co – j. polski p. D. Florek/12/

3w – wos p. D. Burda/24/ przeniesiony z l.1

 

Ko

JR

MD

JS

 

 

N

 

P

 

 Lekcja 7

1w – zajęcia odwołane

2c – całość p R. Kowalczyk/68/

2i – zajęcia odwołane

3c – matematyka p. H. Lech/2/

 

SU

Ko

JR

KN

JS

 

P

P

N

P

P

Lekcja 4

1i – pdst. przeds. p. B. Szeremeta/59/

2w – j. polski p. T. Jung/11/

3c – całość p. R. Kowalczyk/68/

3i – gr. p. J. Koniecznego p. A. Nikolajczyk-Zyśk/71/

4c – jęz. obcy zaw. p. S. Hekert/3/

 

Ko

JR

 

 

N

Lekcja 8

1w – zajęcia odwołane

2c – całość p R. Kowalczyk/68/

 

 

NAUCZANIE INDYWIDUALNE:

Jakub Kiełczykowski – 3z - zajęcia zgodnie z terminarzem

 

ZASTĘPSTWA STAŁE:

     1c – przygotowanie do druku p. J. Jonczyk/64/
     2c - przygotowanie do druku  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/
     2c – pracownia impozycji  gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/

PRAKTYKA ZAWODOWA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele nieobecni: MZ – p. M. Zawieja, JK – p. J. Kargol, SU – p. B. Skorupińska, IL – p. I. Lisicka, IW – p. I. Wochna, Ko – p. K. Korotusz

Egzamin zawodowy: KN – p. J. Konieczny /po 3 lekcji/, ZK – p. Z. Kazimierczak /po 3 lekcji/

Promocja Sił Zbrojnych RP – spotkanie z przedstawicielami WKU Bolesławiec – lekcja 2 /aula/ klasy:1w, 2w, 3w, 4c, 4d, 4i, 4ks

Wycieczka zawodoznawcza do Warszawy /Targi Remaday, TVP, kurs fotografii/ - 12 – 15.02.2019 - część klas 4c i 2c – JR – p. J. Rajczakowski,
                                                                                                                                                                JS – p. J. Szymańska, MD – p. M. Dygas-Glapińska