za
|
p/n
|
lekcja
|
za
|
p/n
|
lekcja
|
AN
JK
KK
MM
MZ
DF
|
P
P
P
|
Lekcja 1
1w – gr. p. A. Nikolajczyk-Zyśk
inform. p. J. Szczepankowski/62/
2t – zajęcia odwołane
2w – zajęcia odwołane
3ci – gr. p. M. Matusewicz – zajęcia
odwołane
3k – urządz.
elektron. p. A. Granda/52/
4d – j. polski p. T. Jung/11/
|
Ko
WA
RS
MM
DT
|
N
P
P
P
P
|
Lekcja 5
1kst – religia p. R. Hempel/22/ przeniesiona
z l.7
2dk – gr. p. W. Arcimowicz
j. ang. p. K. Sibeteris/16/
2wz – gr. p. R. Sokołowskieg
wf p. W. Woźniak
2z – gr. p. M. Matusewicz wf p. A. Łuczak
3z – biologia p. E. Bochno/56/
|
AN
MS
JK
DF
KK
MZ
WA
|
P
N
P
P
N
P
|
Lekcja 2
1st – gr. p. A. Nikolajczyk-Zyśk
inform. p. J. Szczepankowski/62/
1w – gr. p. M. Słowińskiej biologia p. E. Bochno/60/ za klasę 3s
2t – pdst. przeds. p. A. Łuczak/56/
2z– j. polski p. T. Jung/11/
3i – j. polski p. E. Kozioł/13/ za klasę
1co
3k – urządz.
elektron. p. A. Granda/52/
4ks – gr. p. W. Arcimowicz
- czytelnia
|
MM
WA
DT
Ko
|
P
P
P
|
Lekcja 6
1i -
gr. p. M. Matusewicz wf p. A. Łuczak
2dkt – gr. p. W. Arcimowicz
j. ang. p. J. Walczak/16/
3z – biologia p. E. Bochno/56/
4s – zajęcia odwołane
|
JK
AN
MM
MZ
|
P
P
N
N
|
Lekcja 3
2t – geografia turyst.
p. M. Krzywonos/7/
3i – pracownia p. J. Konieczny/71/
3wz – gr. p. M. Matusewicz wf z gr. p. W. Woźniaka
4k – r. matematyka p. J. Szymańska/23/
przeniesiona z l. 6
|
MM
Ko
|
|
Lekcja
7
1i -
gr. p. M. Matusewicz wf p. A. Łuczak
2w – zajęcia odwołane
|
MS
WA
Ko
DT
AN
MM
|
N
P
P
P
N
|
Lekcja 4
1w – gr. p. M. Słowińskiej chemia p. M.
Starzewska/58/ za kl. 3s
2dk – gr. p. W. Arcimowicz
– czytelnia
2w – j. polski p. M. Topolnicka/14/
2z – biologia p. E. Bochno/56/
3i – pracownia p. J. Konieczny/71/
3wz – gr. p. M. Matusewicz wf z gr. p. W. Woźniaka
|
|
|
Lekcja 8
|
NAUCZANIE INDYWIDUALNE:
Jakub Kiełczykowski – 3z - zajęcia zgodnie
z terminarzem
|
|
ZASTĘPSTWA STAŁE:
1c – przygotowanie do
druku p. J. Jonczyk/64/
2c - przygotowanie do druku gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/
2c – pracownia impozycji gr. zaw_1 p. R. Kowalczyk/68/
|
PRAKTYKA ZAWODOWA:
|