Nasi Szczypiorniści rozwalili system

Finały strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej chłopców, rozgrywane w ramach Licealiady w Bolesławcu w dniu 27 marca dostarczyły wielu sportowych emocji, jednak jedno jest pewne – drużyna Górnika Zgorzelec nie pozostawiła złudzeń swoim rywalom.

Zespół ze Zgorzelca od początku turnieju prezentował znakomitą formę, dominując nad wszystkimi przeciwnikami, którzy stanęli na jego drodze. Każde spotkanie było pokazem szybkości, skuteczności i siły, doskonałej organizacji gry oraz świetnego przygotowania fizycznego i taktycznego. Zawodnicy Górnika imponowali skutecznością w ataku, ale również solidną i konsekwentną grą w obronie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zespołowość drużyny – każdy zawodnik wnosił coś od siebie, a współpraca na boisku była na bardzo wysokim poziomie. Szybkie kontry, precyzyjne podania oraz pewne wykończenie akcji sprawiały, że rywale mieli ogromne trudności z nawiązaniem równorzędnej walki.

Opiekun zespołu podkreślał po meczach, że kluczem do sukcesu jest konsekwencja, gra zespołowa systematyczna praca zarówno w obronie jak i w ataku oraz zaangażowanie całej drużyny w myślenie i widzenie gry. Jak widać, przynosi to znakomite efekty, ponieważ Górnik Zgorzelec zdeklasował dotychczas wszystkich przeciwników, potwierdzając swoją dominację w strefie jeleniogórskiej.

Gratulacje dla całego zespołu za znakomitą postawę i życzymy powodzenia w kolejnych etapach zmagań podczas Finałów Wojewódzkich! A nie będzie łatwo, bo z amatorskiej piłki ręcznej trafiamy na drużyny klubowe. Powodzenia chłopaki! Wiemy, że skóry darmo nie oddacie 😉

https://powiatboleslawiecki.pl/final-strefy-jeleniogorskiej-licealiady-w-pilce-recznej-chlopcow